Фонові забруднення повітря

Фонові забруднення повітря

Сообщение Dronov Oleg » Сб янв 11, 2014 10:04 am

Чи може регіональний підрозділ ЦГМ видавати довідки про фонові концентрації шкідливих речовин для населених пунктів ,де немає постів спостережень?
Dronov Oleg
 
Сообщения: 3
Зарегистрирован: Пн май 31, 2010 7:32 am

Re: Фонові забруднення повітря

Сообщение Сафонов Роман » Сб янв 11, 2014 10:19 am

Відповідно до пунктів 5.1, 5.2 Наказу Мінекоресурсів України від 30.07.2001 р. №286 "Про порядок визначення фонових концентрацій забруднювальних речовин в атмосферному повітрі" регіональні та обласні ЦГМ видають довідки про фонові концентрації шкідливих речовин тільки по тих населених пунктах, де проводяться постійні спостереження на стаціонарних постах і за тими шкідливими домішками, що визначаються на цих постах.

Згідно з пунктами 5.3, 5.4 згаданого Наказу, величини фонових концентрацій за даними підфакельних спостережень у містах визначаються та встановлюються обласними (міськими) СЕС Міністерства охорони здоров'я України за узгодженням з відповідними організаціями гідрометслужби Мінекоресурсів України, а визначення величин фонових концентрації розрахунковим методом та їх установлення здійснюються територіальними органами Мінекоресурсів України за узгодженням з обласними (міськими) СЕС Міністерства охорони здоров'я України.

Таким чином, по населених пунктах, де гідрометеорологічними організаціями не проводяться стаціонарні спостереження, фонові концентрації шкідливих домішок в атмосферному повітрі населених пунктів Рівненщини надаються ДУ "Рівненський обласний лабораторний центр Держсанепідслужби України" або Департаментом екології та природних ресурсів облдержадміністрації як правонаступників колишніх міської та обласної санепідстанцій та державного управління з охорони навколишнього природного середовища Мінприроди України.
Аватара пользователя
Сафонов Роман
глобальний модератор
 
Сообщения: 189
Зарегистрирован: Чт июн 26, 2008 3:01 pm


Вернуться в Консультації населенню з питань забезпечення санітарного та епідемічного благополуччя

Кто сейчас на конференции

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и гости: 1

cron