Державна установа "Рівненський обласний лабораторний центр Міністерства охорони здоров'я України"  
Участь у конференції присвяченої 120-річчю ДУ «Інститут епідеміології та інфекційних хвороб ім. Л. В. Громашевського

Спеціалісти ДУ «Рівненський ОЛЦ МОЗ України» взяли участь у науково-практичній конференції присвяченої щорічним Читанням пам’яті академіка Л. В. Громашевського та до 120-річчя ДУ «Інститут епідеміології та інфекційних хвороб ім. Л. В. Громашевського Національної академії медичних наук України» (м. Київ, 12-13 жовтня 2016 року). Тема конференція «Інфекційні хвороби сучасності. Біологічна безпека».
Провідними науковцями України були підняті проблемні питання біобезпеки та біозахисту в Україні, сучасного стану і тенденції розвитку епідемічного процесу актуальних інфекційних та паразитарних хвороб та ролі мінливості біологічних властивостей збудників у формуванні епідемічного процесу при інфекціях з різними механізмами передачі збудника. Розглянуто питання соціально значимих інфекцій: та новітні підходи до діагностики та терапії інфекційних захворювань.
З доповідями виступили також і фахівціДУ «Рівненський ОЛЦ МОЗ України» Драб Руслана Романівна «Вплив екологічних факторів на переносника малярії в Рівненській області» та к.м.н. Хоронжевська Інна Станіславівна «Молекулярно-генетична характеристика популяції вірусу гепатиту С серед первинних донорів крові на території Рівненської області» та «Інфекційна безпека медичного персоналу при вірусному гепатиті С».

https://mail.ukr.net/attach/show/14766901324228141460/1/521.jpg?size=originalПодії
06-12-2017
Які міста в Рівненській області найбільш забруднені?

04-12-2017
Радіаційний фон (потужність експозиційної дози гамма-випромінювання в повітрі) у листопаді на території Рівненської області

01-12-2017
Про стан захворюваності населення області на особливо небезпечні інфекції за 10 міс. 2017 р.

28-11-2017
На Рівненщині знову зареєстровано випадок захворювання на ботулізм


Швидкі посилання
Центр громадського здоров'я МОЗ України

Міністерство охорони здоров'я України

Облдержадміністрація