Державна установа "Рівненський обласний лабораторний центр Міністерства охорони здоров'я України"  
Про участь у конференції

Відповідно до реєстру з’їздів, конгресів, симпозіумів та  науково-практичних конференцій, які проводитимуться у 2016 році, завердженого МОЗ України від 28.01.2016 року 23-24 листопада 2016 року на базі Харківського національного медичного університету відбулась науково-практична конференція з міжнародною участю «Актуальні питання лабораторної медицини», за підтримки Міністерства охорони здоров’я, в роботі якої прийняла участь ентомолог паразитологічної лабораторії відділу дослідження біологічних факторів Драб Руслана Романівна.
Серед учасників були представники медичних спільнот України, Росії, Великобританії, всього 350 чоловік.
В рамках конференції була проведена ІІ Всеукраїнська міжвузівська науково-практична конференція молодих вчених, студентів та лікарів-інтернів «Сучасні проблеми лабораторної медицини», а також круглий стіл представників випускаючих кафедр зі спеціальності «Технології медичної діагностики та лікування» (лабораторна діагностика).
Лабораторна діагностика на сьогодні є одним з пріоритетних напрямів медичної діяльності, без якої неможливе не тільки встановлення діагнозу, але й контроль за ефективністю та безпекою терапії.
Програма заходу передбачала опрацювання питань за такими напрямами:
- актуальні питання діагностики, лікування та профілактики паразитарних хвороб;
- аспекти розвитку сучасної лабораторної медицини;
- презентації медичних компаній та нової державної КДЛ «Метролаб» з оглядом спектру досліджень та лабораторного обладнання.
ДУ «Рівненський обласний лабораторний центр Міністерства охорони здоров’я України» представлено на обговорення результати 10-річних досліджень щодо особливостей виявлення дирофіляріозу серед людей у Рівненській області. Доповідь викликала значний інтерес та широку дискусію.
При обговоренні резолюції конференції окремо зазначено про необхідність збереження кваліфікованих кадрів, незважаючи на реорганізацію медичної галузі у нашій державі; можливість створення єдиного інформативного простору, який дасть змогу взаємного обміну сучасними науковими поглядами; а також перспективу використання інтелектуальних ресурсів для вирішення і наукових завдань з лабораторної медицини, а, також, їх подальше практичне застосування.  Ентомолог
Руслана ДрабПодії
21-09-2018
Спалах гострої кишкової інфекції в КЗ «Мізоцька спеціалізована загальноосвітня школа-інтернат І-ІІ ступенів»

21-09-2018
Що робити, якщо виявили педикульоз.

18-09-2018
Про результати епідеміологічного розслідування спалаху гострої кишкової інфекції в готельно-розважальному комплексі "Айвенго"

12-09-2018
Оперативна інформація по спалаху після весілля в Рівненському районі


Швидкі посилання
Центр громадського здоров'я МОЗ України

Міністерство охорони здоров'я України

Облдержадміністрація