Рівненський центр контролю та профілактики хвороб

Контакти та графік роботи

ГРАФІК ПРИЙОМУ ГРОМАДЯН

Прийом громадян здійснюється керівництвом та спеціалістами установи щодня в межах робочого часу

ЗВЕРНЕННЯ ГРОМАДЯН

Розгляд звернень громадян здійснюється відповідно до чинного законодавства

  Контактні дані установи  

(0362) 63-55-83,

067 548 16 20

068 19 41 192
rivneolc@ukr.net,
rivneocdc@gmail.com

   Генеральний директор Сафонов Роман Валерійович 067 548 16 20
ro-sa@ukr.net
  Заступник генерального директора з епідеміологічного нагляду за неінфекційними хворобами Гашовська Олена Василівна gashovska@ukr.net
  Заступник генерального директора з впровадення системи управління якістю Бялковський Олександр Вікторович
bialkovski@ukr.net
Відділ епідеміологічного нагляду(спостереження) та профілактики інфекційних хвороб  Завідувач відділу Мороз Віктор Олексійович 067 548 16 84
epidemiologses@ukr.net
Відділення дезінфектології Завідувач відділення Смітюх Клавдія Григорівна 067 548 14 67
dezviddil-rivne@ukr.net
Бактеріологічна лабораторія Завідувач лабораторії Шевчук Тетяна Володимирівна 067 548 20 29
rivnebaklab@ukr.net
Вірусологічна лабораторія В.о.завідувача лабораторії Макеєва Мирослава Миколаївна 067 548 16 22
rivnevirlab@ukr.net
Лабораторія особливо небезпечних інфекцій Завідувач лабораторії Хапіцька Лідія Василівна 067 548 16 08
labonises@ukr.net
Паразитологічна лабораторія Завідувач лабораторії Шелевицька Любов Володимирівна 067 548 15 06
paraz_obl@ukr.net
Відділ епідеміологічного нагляду(спостереження) та профілактики неінфекційних хвороб  Завідувач відділу Седляр Наталія Василівна 067 548 14 80
rivne_obl_labses@ukr.net
Санітарно-гігієнічна лабораторія  Завідувач лабораторії  Будинка Наталія Романівна 067 548 16 31
san-gig.lab_cdc@ukr.net
Лабораторія радіологічних досліджень та інших фізичних факторів Завідувач лабораторії Полюхович Дмитро Андрійович 067 548 19 81 polyhovich@i.ua
Відділ комунікації  та інформаційно-роз'яснювальної роботи Завідувач відділу Симоненко Володимир Іванович 067 548 16 86
rivneolc@ukr.net
Відділ бухгалтерського обліку Головний бухгалтер Романюк Тетяна Валеріївна
rivne-obl-ses@ukr.net
Адміністративно-управлінський та допоміжний персонал Завідувач відділу правового забезпечення Власюк Тетяна Петрівна labses@ukr.net

Районні структурні підрозділи

Вараський районний відділ
Назарчук Оксана Михайлівна 067 548 14 93 098 245 38 42
Володимирецьке відділення Вараського районного відділу
Пирішко Володимир Михайлович 067 548 14 85 097 868 44 08
Зарічненське відділення Вараського районного відділу
Кочережко Іван Іванович 067 346 08 60 050 166 97 25
Дубенський районний відділ
Муха Юрій Сергійович 067 548 16 98 050 174-75-09
Млинівське відділення Дубенського районного відділу
Подворний Петро Степанович 067 548 18 57 095 213 66 65
Радивилівське відділення Дубенського районного відділу
Приступа Ірина Едуардівна 067 548 15 30 096 519-78-00
093 487-09-09
Рівненський районний відділ
Березнівське відділення Рівненського районного відділу
Сухан Олег Григорович 067 548 15 83 096 861-05-90
Гощанське відділення Рівненського районного відділу
Панчук Валентина Данилівна 067 548 16 94 096 636-68-02
Костопільське відділення Рівненського районного відділу
Потапчук Наталія Іванівна 067 548 16 80 067 709-27-20
Корецьке відділення Рівненського районного відділу
Богуш Світлана Миколаївна 067 548 16 42 097 759-77-29
Острозьке відділення Рівненського районного відділу
Півень Володимир Костянтинович 067 548 17 34 067 192-57-86
Сарненський районний відділ
Консевич Ірина Йосипівна 067 548 16 75 066 900-56-88
067 750-70-78
Дубровицьке відділення Сарненського районного відділу
Котяш Ніна Михайлівна 067 548 18 63 096 846-71-67
Рокитнівське відділення Сарненського районного відділу
Степанчук Василь Володимирович 067 548 16 82 096 640-91-02

Графік роботи ДУ "Рівненський ОЦКПХ МОЗ"

Назва підрозділу/посад Початок робочого дня Кінець робочого дня Обідня перерва Вихідні дні
Керівництво 8.30 Пн.-Чт. 17.30 Пт. 16.30 13.00-13.48 Субота Неділя
Відділ комунікації та інформаційно-роз'яснювальної роботи 8.30 17.00 13.00-13.48 Субота Неділя
Відділ епідеміологічного нагляду(спостереження) та профілактики неінфекційних хвороб  8.30 17.00 13.00-13.48 Субота Неділя
Лабораторія радіологічних досліджень та інших фізичних факторів 8.30 16.30 13.00-13.48 Субота Неділя
Санітарно-гігієнічна лабораторія 8.30 16.30 13.00-13.48 Субота Неділя
Відділ епідеміологічного нагляду(спостереження) та профілактики інфекційних хвороб 8.30 17.00 13.00-13.48 Субота Неділя
Відділення дезінфектології 8.30 16.30 13.00-13.48 Субота Неділя
Бактеріологічна лабораторія 8.30 16.30 13.00-13.48 Субота Неділя
Вірусологічна лабораторія 8.30 16.30 13.00-13.48 Субота Неділя
Лабораторія особливо небезпечних інфекцій 8.30 16.30 13.00-13.48 Субота Неділя
Паразитологічна лабораторія 8.30 16.30 13.00-13.48 Субота Неділя
Відділу бухгалтерського обліку 8.30 Пн.-Чт. 17.30 Пт. 16.30 13.00-13.48 Субота Неділя

Відокремлені структурні підрозділи

ВІДДІЛИ: районні

Завідувач відділу 8.30 17.00 13.00-13.48 Субота Неділя
Відділення епідеміологічного нагляду(спостереження) та профілактики інфекційних хвороб  8.30 17.00 13.00-13.48 Субота Неділя
Санітарно-гігієнічна лабораторія 8.30 16.30 13.00-13.48 Субота Неділя
Відділення  епідеміологічного нагляду (спостереження) та профілактики неінфекційних хвороб  8.30 17.00 13.00-13.48 Субота Неділя
Мікробіологічна лабораторія 8.30 16.30 13.00-13.48 Субота Неділя
         
РАЙОННІ  ВІДДІЛЕННЯ
Завідувач відділення 8.30 17.00 13.00-13.48 Субота Неділя
Лікар із загальної гігієни, лікар з комунальної гігієни 8.30 17.00 13.00-13.48 Субота Неділя
Фельдшер санітарний 8.30 17.00 13.00-13.48 Субота Неділя
Лікар-лаборант-гігієніст, біолог 8.30 16.30 13.00-13.48 Субота Неділя
Лаборант санітарно-гігієнічної лабораторії 8.30 16.30 13.00-13.48 Субота Неділя
Лікар-епідеміолог 8.30 16.30 13.00-13.48 Субота Неділя
Помічник лікаря-епідеміолога 8.30 16.30 13.00-13.48 Субота Неділя
Лікар-бактеріолог, бактеріолог 8.30 16.30 13.00-13.48 Субота Неділя
Лаборант з бактеріології 8.30 16.30 13.00-13.48 Субота Неділя
Дезінфектор 8.30 16.30 13.00-13.48 Субота Неділя

Як нас знайти