Державна установа "Рівненський обласний лабораторний центр Міністерства охорони здоров'я України"  
Ситуація із захворюваності на кір в Рівненській області станом на 07.11.13р.

Щодо ситуації із захворюванням на кір Головне управління Держсанепідслужби у Рівненській області повідомляє, що за оперативними даними станом на 07.11.2013 року у Сарненському районі від початку вересня було зареєстровано 559 випадків захворювань на кір, у т.ч. 507 випадків серед дітей, у т.ч. 315 у школярів. З початку року на стаціонарному лікуванні з цього захворювання знаходилось 153 особи, в т.ч. 118 дітей.

Протягом минулої доби з підозрою на кір було зареєстровано 19 осіб, у т.ч. 18 дітей.

Станом на 07.11.2013 на стаціонарному лікуванні в інфекційному відділенні Сарненської ЦРЛ з попереднім діагнозом «Кір» знаходиться 10 осіб, у т.ч. 6 дітей.

Вірусологічною лабораторією ДУ «Рівненський обласний лабораторний центр Держсанепідслужби України» було досліджено матеріал від 6 осіб та виявлено антитіла класу Ig M до вірусу кору.

Працівниками Держсанепідслужби області у вогнищі захворювання здійснюються необхідні протиепідемічні заходи.

З метою запобігання поширення захворювань на кір та встановлення причин зростання захворюваності кором Головним управлінням Держсанепідслужби у Рівненській області створено групу оперативного реагування. За результатами роботи групи спільно з працівниками структурного підрозділу з питань охорони здоров’я Рівненської ОДА було надано організаційно-методичну допомогу працівникам Сарненської ЦРЛ, Центру первинної медико-профілактичної допомоги, Сарненському міжрайонному управлінню Держсанепідслужби. В районі розроблено та на черговому засіданні Сарненської райдержадміністрації затверджено план заходів щодо запобігання поширенню кору серед населення району.

07.11.2013 року в районі заплановано проведення засідання комісії з ТЕБ та НС райдержадміністрації, до складу якої увійшли працівники Головного управління Держсанепідслужби у Рівненській області.Події
06-09-2020
Про зміни у режимі роботи з замовниками досліджень на COVID-19

03-08-2020
Для осіб, що перетнули кордон, а також та всім бажаючим здати тест на COVID-19

02-06-2020
Майбутнім фахівцям та експертам у сфері охорони громадського здоров’я!

01-06-2020
Радіаційний фон в травні 2020 року на території Рівненської області


Швидкі посилання
Центр громадського здоров'я МОЗ України

Міністерство охорони здоров'я України

Облдержадміністрація