Державна установа "Рівненський обласний лабораторний центр Міністерства охорони здоров'я України"  
Ліквідувати прогалини в імунізації

Ліквідувати прогалини в імунізації

З 24 до 30 квітня 2015 року в усьому світі традиційно проводиться Всесвітній тиждень імунізації.  Цього року він пройде під гаслом «Ліквідувати прогалини в імунізації» з основною метою сприяти використанню вакцин для захисту людей усіх вікових груп від хвороб.

Імунізація визнана одним з найуспішніших та економічно ефективних заходів системи охорони здоров'я з усіх нині існуючих. Щорічно вона попереджає від 2 до 3 мільйонів смертей і сьогодні дозволяє забезпечити захист дітей не тільки від захворювань, вакцини від яких існують вже багато років (дифтерія, кашлюк, правець, поліомієліт), а й від пневмонії та ротавірусної діареї, на долю яких припадає більшість випадків дитячої смертності у віці до 5 років. Крім того, завдяки розробці інноваційних та комбінованих вакцин, у наш час можна захистити підлітків та дорослих від таких захворювань, як грип, менінгіт та рак (печінки та рак шийки матки). Не повністю імунізовані діти не тільки мають високий ризик захворіти самі, але також збільшують ризик для всіх, розповсюджуючи хвороби далі. Вакцинація – життєво необхідний захист для дітей, особливо у такий небезпечний час, як зараз.

Проведення Тижня покликане привернути увагу громадськості до імунізації, як однієї з головних профілактичних заходів, що дозволяють уберегти людство від інфекційних захворювань.

У рамках Всесвітнього тижня імунізації у Головному управліннi Держсанепідслужби у Рівненській області був проведений конкурс дитячого малюнка „Вакцинація очима дітей”. Метою проведення конкурсу є формування позитивного ставлення дітей до проведення профілактичних щеплень.

У конкурсі брали участь діти працівників Держсанепідслужби області.

Адміністрація ГУ ДСЕС у Рівненській області висловлює щиру подяку всім дітям, які приймали участь у конкурсі та оголошує трійку переможців:

1) Мороз Катя, 10 років, м. Рівне;

2) Рего Олена, 6 років, м. Сарни;

3) Климець Софія 6 років, м. Рівне.Події
17-07-2018
Найбільш актуальні інфекційні захворювання серед мешканців м.Рівне в І півріччі 2018 року

13-07-2018
Моніторинг за забрудненням атмосферного повітря в населених пунктах Рівненської області

09-07-2018
Радіаційний фон у червні 2018 р.

26-06-2018
Про стан місць масового відпочинку населення області


Швидкі посилання
Центр громадського здоров'я МОЗ України

Міністерство охорони здоров'я України

Облдержадміністрація