Державна установа "Рівненський обласний лабораторний центр Міністерства охорони здоров'я України"  
Про акредитацію в міжнародній системі якості

Державна установа «Рівненський обласний лабораторний центр Держсанепідслужби України» пройшла акредитацію на відповідність вимог міжнародного стандарту ДСТУ ISO/ІЕС 17025:2006 на право проведення фізико-хімічних, хроматографічних, молекулярно-генетичних, мікробіологічних, паразитологічних, радіологічних досліджень об’єктів навколишнього середовища більш ніж на 100 показників.

Успішне реформування установ, що входять в сферу управління Держсанепідслужби, можливе лише за умов наближення стану матеріальної бази лабораторної ланки, надання широкого спектру послуг з проведення лабораторних досліджень відповідно до вимог Європейського Союзу. Здобуття акредитації - один з важливих кроків на шляху до формування регіональної філії Центру громадського здоров’я.

На етапі підготовки до акредитації проведена значна робота з вдосконалення процедур системи управління якістю лабораторних досліджень та покращення матеріально-технічної бази установи: ремонтні роботи низки лабораторій,  придбання сучасного лабораторного обладнання та інше.

Команда фахівців Рівненського обласного лабораторного центру Держсанепідслужби України впевнена, що головний принцип роботи - не зупинятись на досягнутому, а впроваджувати й інші міжнародні системи якості. Це дасть можливість виконання на належному рівні державних функцій, збільшить конкурентноздатність серед сучасних лабораторій різних форм власності як в державі, так і за її межами.Події
06-09-2019
Стан захворюваності на кір

06-09-2019
ЯК ЗБЕРЕГТИ ЗДОРОВ’Я ЮНОГО «КОМП’ЮТЕРНИКА»

05-09-2019
Норовіруси

03-09-2019
Фактори ризику. Який стиль життя оберуть наші діти


Швидкі посилання
Центр громадського здоров'я МОЗ України

Міністерство охорони здоров'я України

Облдержадміністрація