Державна установа "Рівненський обласний лабораторний центр Міністерства охорони здоров'я України"  

До уваги населення області!

Для більшої зручності мешканців Рівненщини додатково до діючого телефону 63-55-83 встановлений ще один телефон приймальної ДУ “РІВНЕНСЬКИЙ ОЛЦ МОЗ УКРАЇНИ” моб. 068 194 11 92

Про акредитацію в міжнародній системі якості

Державна установа «Рівненський обласний лабораторний центр Держсанепідслужби України» пройшла акредитацію на відповідність вимог міжнародного стандарту ДСТУ ISO/ІЕС 17025:2006 на право проведення фізико-хімічних, хроматографічних, молекулярно-генетичних, мікробіологічних, паразитологічних, радіологічних досліджень об’єктів навколишнього середовища більш ніж на 100 показників.

Успішне реформування установ, що входять в сферу управління Держсанепідслужби, можливе лише за умов наближення стану матеріальної бази лабораторної ланки, надання широкого спектру послуг з проведення лабораторних досліджень відповідно до вимог Європейського Союзу. Здобуття акредитації - один з важливих кроків на шляху до формування регіональної філії Центру громадського здоров’я.

На етапі підготовки до акредитації проведена значна робота з вдосконалення процедур системи управління якістю лабораторних досліджень та покращення матеріально-технічної бази установи: ремонтні роботи низки лабораторій,  придбання сучасного лабораторного обладнання та інше.

Команда фахівців Рівненського обласного лабораторного центру Держсанепідслужби України впевнена, що головний принцип роботи - не зупинятись на досягнутому, а впроваджувати й інші міжнародні системи якості. Це дасть можливість виконання на належному рівні державних функцій, збільшить конкурентноздатність серед сучасних лабораторій різних форм власності як в державі, так і за її межами.Події
18-02-2021
Відповіді на питання щодо обстеження на коронавірусну інфекцію

09-10-2020
Про прийом екстренних повідомлень від ЛПЗ Рівненської області

06-09-2020
Про зміни у режимі роботи з замовниками досліджень на COVID-19

03-08-2020
Для осіб, що перетнули кордон, а також та всім бажаючим здати тест на COVID-19


Швидкі посилання
Центр громадського здоров'я МОЗ України

Міністерство охорони здоров'я України

Облдержадміністрація