Державна установа "Рівненський обласний лабораторний центр Міністерства охорони здоров'я України"  

До уваги населення області!

Для більшої зручності мешканців Рівненщини додатково до діючого телефону 63-55-83 встановлений ще один телефон приймальної ДУ “РІВНЕНСЬКИЙ ОЛЦ МОЗ УКРАЇНИ” моб. 068 194 11 92

Про участь у конференції

Відповідно до реєстру з’їздів, конгресів, симпозіумів та  науково-практичних конференцій, які проводитимуться у 2016 році, завердженого МОЗ України від 28.01.2016 року 28.10.2016 року відбулась науково-практична конференція за міжнародної участі «Актуальні проблеми інфекційної патології і тропічної медицини», за підтримки Міністерства охорони здоров’я, Національного медичного університету ім. О.О. Богомольця, в роботі якої прийняли участь ентомолог паразитологічної лабораторії відділу дослідження біологічних факторів Драб Руслана Романівна та завідуюча вірусологічною лабораторією Хоронжевська Інна Станіславівна.

Серед учасників були представники медичних спільнот України, Білорусі, Великобританії, всього 300 чоловік.

Засідання розпочалось з привітань доктора медичних наук, професора, завідувача кафедри інфекційних хвороб Національного медичного університету ім. О.О. Богомольця, Головного позаштатного інфекціоніста МОЗ України Голубовської Ольги Анатоліївни та керівництва Національного медичного університету ім. О.О. Богомольця.

Програма заходу передбачала опрацювання питань за такими напрямами:

- актуальні питання коінфекції ВІЛ / хронічних гепатитів / туберкульозу;

- діагностика та лікування хронічних вірусних гепатитів;

- діагностика та лікування хронічних вірусних нейроінфекцій;

- тропічна медицина та медицина подорожей – нова проблема вітчизняної охорони здоров’я;

- проблема антибіотикорезистентності та шляхи її подолання;

- етіологічні та патогенетичні підходи до лікування діарейних захворювань;

- респіраторні захворювання – питання профілактики та лікування;

- хвороба Лайма – проблеми діагностики, лікування, реабілітації.

У рамках конференції відбувся сателітний симпозіум компаній Gilead і Delta Medical «Розширюючи підходи лікування Гепатиту С (HCV), де представлений практичний світовий досвід з цього питання, заслухані доповіді професора, д.м.н. Карпова І.О (Білоруський державний медичний університет) та професора Джефрі Душейко (Велика Британія); а також пройшла відкрита дискусія.

Особливої уваги заслуговувала доповідь професора, д.м.н., завідувача кафедри паразитології та тропічних хвороб ХМАПО, Головного позаштатного паразитолога МОЗ України Бодні Катерини Ігорівни щодо комплексного підходу у лікуванні паразитозів, особливо у рамках нової проблеми для охорони здоров’я України – медицини подорожей; відзначений дуже високий епідеміологічний професіоналізм лікарів профілактичниї галузі у недопущенні поширення даних нозологій серед населення держави.

При обговоренні резолюції конференції окремо зазначено про необхідність збереження кваліфікованих кадрів, незважаючи на реорганізацію медичної галузі у нашій державі, про ініціювання впровадження загальнодержавних та регіональних програм та комплексних заходів з формування епідеміологічного мислення населення з метою оптимізації лікувально-профілактичної допомоги та активної співпраці з державними, недержавними  та міжнародними організаціями для їх реалізації.Події
18-02-2021
Відповіді на питання щодо обстеження на коронавірусну інфекцію

09-10-2020
Про прийом екстренних повідомлень від ЛПЗ Рівненської області

06-09-2020
Про зміни у режимі роботи з замовниками досліджень на COVID-19

03-08-2020
Для осіб, що перетнули кордон, а також та всім бажаючим здати тест на COVID-19


Швидкі посилання
Центр громадського здоров'я МОЗ України

Міністерство охорони здоров'я України

Облдержадміністрація