Державна установа "Рівненський обласний лабораторний центр Міністерства охорони здоров'я України"  
НАЦІОНАЛЬНА КОНСУЛЬТАЦІЯ ЩОДО ПРОЕКТУ СТРАТЕГІЇ СТАЛОГО РОЗВИТКУ. УКРАЇНА – 2030

8 грудня 2016 року у конференц-залі Президії Національної академії наук України відбулась Національна консультація щодо проекту Стратегії сталого розвитку України на період до 2030 року.

Загалом були присутні близько 180 осіб, серед яких представники органів державної влади, місцевого самоврядування, громадських природоохоронних організацій, бізнесу, провідні фахівці та науковці різних профілів.

На заході був представлений надзвичайно високий рівень присутності представників влади: Адміністрації Президента України, практично всіх Міністерств і відомств, комітетів Верховної Ради України та багатьох обласних державних адміністрацій.

Модераторами даного заходу були Леонід Руденко, доктор географічних наук, академік НАН України, керівник групи експертів з розроблення Стратегії сталого розвитку України, директор Інституту географії НАН,  Сергій Волков - керівник сектору енергетики та навколишнього середовища ПРООН, Тетяна Тимочко – Голова Національної екологічної ради України.

Участь в роботі прийняв Ігор Гущук - доцент, к.мед.н., експерт за напрямом громадське здоров'я, профілактична медицина, гігієна та професійна патологія, який виступив в обговореннях та надав пропозиції в контексті розбудови системи громадського здоров'я в Україні, як складової вектору національної безпеки, запровадження на національному рівні принципу "Охорона здоров`я - в усіх політиках держави,  проведення паспортизації населених пунків та впровадження методології з оцінки медико-екологічних ризиків, відшкодування соціально-економічних збитків завданих життю та здоров'ю людини на індивідуальному та популяційному рівні.

У цей же день Ігор Гущук прийняв участь у консультації із зацікавленими сторонами та експертами на тему «Громадське здоров’я: як його реформувати», яка проходила в Українському кризовому медіа центрі.

Спікери консультації - доктор Уляна Супрун - в.о. міністра охорони здоров’я України,  доктор Оксана Сивак - заступник міністра з питань євроінтеграції, Віра Нанівська - голова аналітичного центру Колегіум Анни Ярославни, провели публічну консультацію з громадськістю та експертами щодо розвитку системи громадського здоров’я. https://www.youtube.com/watch?v=jgeEcJ8y1fwПодії
06-09-2020
Про зміни у режимі роботи з замовниками досліджень на COVID-19

03-08-2020
Для осіб, що перетнули кордон, а також та всім бажаючим здати тест на COVID-19

02-06-2020
Майбутнім фахівцям та експертам у сфері охорони громадського здоров’я!

01-06-2020
Радіаційний фон в травні 2020 року на території Рівненської області


Швидкі посилання
Центр громадського здоров'я МОЗ України

Міністерство охорони здоров'я України

Облдержадміністрація