Державна установа "Рівненський обласний лабораторний центр Міністерства охорони здоров'я України"  

До уваги населення області!

Для більшої зручності мешканців Рівненщини додатково до діючого телефону 63-55-83 встановлений ще один телефон приймальної ДУ “РІВНЕНСЬКИЙ ОЛЦ МОЗ УКРАЇНИ” моб. 068 194 11 92

Захворюваність на грип та ГРІ

За минулий 6 тиждень 2016 року в Рівненській області на грип та ГРВІ захворіло 6692 особи (576,9 на 100 тис. нас.), з них 4798 (71,7%) діти до 18 років. За звітний тиждень було госпіталізовано 171 хворих, з них 126 дітей. Спостерігається перевищення епідемічного порогу в Сарненському районі на 27,9% та Березнівському районі – на 4%. У вірусoлoгічній лабoратoрії oбласнoгo лабoратoрнoгo центру з початку епідсезону методом полімеразної ланцюгової реакції обстежено 75 хворих та отримано 35 позитивних результатів (46,6%) – виділено грип А (Н3). Летальних випадків викликаних вірусом грипу в області не зареєстровано.  Станом на 13.02.2017р. в області щеплено проти грипу 1287 осіб. Проводиться щотижневий моніторинг епідемічної ситуації щодо захворюваності на грип та ГРІ. Серед населення постійно проводиться  санітарно-освітня робота про ризики захворювання на ГРІ та грип.
Пам’ятайте !
При виникненні будь-яких симптомів захворювання необхідно негайно звертатись до закладів охорони здоров’я для отримання кваліфікованої медичної допомоги, не лікуватись самостійно. Якщо захворіла дитина, не ведіть її до школи чи дитячого садочка, щоб не провокувати погіршення стану хворого і не наражати інших на небезпеку. Якщо у вас дома є хворий, викличте дільничного лікаря. Саме він має визначити, де потрібно його лікувати (вдома чи в стаціонарі), призначить відповідне лікування. З метою попередження зараження збудниками ГРВІ та грипу, необхідно:
     - уникати скупчень людей, аби зменшити вірогідність контактів із хворими людьми;
     - регулярно провітрювати приміщення і робити вологе прибирання;
     - повноцінно харчуватися, висипатися, уникати перевтоми – для підвищення опірної здатності організму;
     - часто мити руки з милом, особливо після того, як Ви кашляли або чхали;
     - користуватися тільки одноразовими паперовими серветками і рушниками – як після миття рук, так і для того, щоб прикрити обличчя під час кашлю, а також при нежиті.

Лікар-епідеміолог  
Воробей О.В.Події
18-02-2021
Відповіді на питання щодо обстеження на коронавірусну інфекцію

09-10-2020
Про прийом екстренних повідомлень від ЛПЗ Рівненської області

06-09-2020
Про зміни у режимі роботи з замовниками досліджень на COVID-19

03-08-2020
Для осіб, що перетнули кордон, а також та всім бажаючим здати тест на COVID-19


Швидкі посилання
Центр громадського здоров'я МОЗ України

Міністерство охорони здоров'я України

Облдержадміністрація