Державна установа "Рівненський обласний лабораторний центр Міністерства охорони здоров'я України"  

До уваги населення області!

Для більшої зручності мешканців Рівненщини додатково до діючого телефону 63-55-83 встановлений ще один телефон приймальної ДУ “РІВНЕНСЬКИЙ ОЛЦ МОЗ УКРАЇНИ” моб. 068 194 11 92

Про участь у конференції

Відповідно до «Реєстру конгресів, з'їздів, симпозіумів, науково-практичних конференцій, які проводитимуться в Україні у 2017 році», на який розповсюджується Наказ МОЗ України, НАМН України № 450/42 від 07.07.2006 року, 20 квітня 2017 року на базі ДУ «Національний інститут терапії імені Л.Т. Малої НАМН України» відбулась науково-практична конференція за участю міжнародних спеціалістів «Щорічні терапевтичні читання: медикаментозна та немедикаментозна профілактика неінфекційних захворювань: погляд в майбутнє», організована Національною академією медичних наук України, Міністерством охорони здоров’я України, ДУ “Національний інститут терапії імені Л.Т. Малої НАМН України”, Харківським національним медичним університетом, Харківським медичним товариством.
В роботі конференції (з тематичних напрямків «питання стану здоров’я населення», «епідеміологія та рання діагностика неінфекційних захворювань») прийняла участь ентомолог паразитологічної лабораторії відділу дослідження біологічних факторів ДУ «Рівненський обласний лабораторний центр Міністерства охорони здоров’я України» Драб Руслана Романівна, яка представила результати наукових досліджень колективу авторів Драб Р.Р., Гущук І.В., Сафонов Р.В., Бялковський О.В. на теми «Паразитози та арахноентомози, що впливають на психічне здоров’я людей» та «Акароценоз побутового пилу як фактор виникнення кліщових алергій у Рівненській області».
На даному науковому заході були присутні представники медичних спільнот восьми міст України, всього 214 чоловік, представлена 91 доповідь, ретельно відібрані оргкомітетом конференції до заслуховування для її ефективної роботи.
Основною метою науково-практичної конференції було об’єднання зусиль учасників для покращання якості медичної допомоги населенню України, сприяння створенню оптимальних умов всебічного розвитку, максимальної реалізації творчого потенціалу і захисту законних інтересів спеціалістів у галузі профілактичної медицини та суміжних спеціалістів, занятих в охороні здоров’я.
При роботі даного форму акцентовано увагу на реалізації національного плану, розробленого Міністерством охорони здоров’я України, з імплементації та реалізації політики «Здоров’я – 2020: основи європейської політики і стратегія для ХХІ століття». Одним з важливим аспектів цього проекту є оцінка поширеності факторів ризику неінфекційних захворювань, популяризація здорового способу життя та впровадження профілактичних рекомендацій для формування обізнаності населення щодо особистої відповідальності за власне здоров'я.
В резолюцїі конференції окремо зазначено про ініціювання впровадження загальнодержавних та регіональних програм та комплексних заходів з формування гігієнічного мислення населення з метою оптимізації лікувально-профілактичної допомоги та активної співпраці з державними, недержавними  та міжнародними організаціями для їх реалізації.


Ентомолог
Руслана ДрабПодії
18-02-2021
Відповіді на питання щодо обстеження на коронавірусну інфекцію

09-10-2020
Про прийом екстренних повідомлень від ЛПЗ Рівненської області

06-09-2020
Про зміни у режимі роботи з замовниками досліджень на COVID-19

03-08-2020
Для осіб, що перетнули кордон, а також та всім бажаючим здати тест на COVID-19


Швидкі посилання
Центр громадського здоров'я МОЗ України

Міністерство охорони здоров'я України

Облдержадміністрація