Державна установа "Рівненський обласний лабораторний центр Міністерства охорони здоров'я України"  

До уваги населення області!

Для більшої зручності мешканців Рівненщини додатково до діючого телефону 63-55-83 встановлений ще один телефон приймальної ДУ “РІВНЕНСЬКИЙ ОЛЦ МОЗ УКРАЇНИ” моб. 068 194 11 92

Про участь в конференції

    27 квітня 2017 року 5 лікарів-епідеміологів Рівненського обласного лабораторного центру взяли участь у науково-практичній конференції “ СУЧАСНІ ПІДХОДИ ДО ПРОФІЛАКТИКИ, ДІАГНОСТИКИ ТА ЛІКУВАННЯ ІНФЕКЦІЙНИХ ХВОРОБ”, “ ВСЕСВІТНІЙ ТИЖДЕНЬ ІМУНІЗАЦІЇ 2017: ВАКЦИНИ ПРИНОСЯТЬ РЕЗУЛЬТАТ”, що відбулась у рамках VIII міжнародного медичного форуму “ Інновації в медицині — здоров`я нації” та VI міжнародного медичного конгресу “ Впровадження сучасних досягнень медичної науки у практику охорони здоров`я України” у приміщенні ВЦ “Київ Експо Плаза”.
    Під час конференції було висвітлено багато проблемних питань, більшість з яких стосувались імунопрофілактики в Україні. Зокрема, проблем реалізації державної політики у сфері імунопрофілактики та нормативно-правова проблематика вакцинопрофілактики в нашій державі. Дані проблеми ще довго будуть лишатися відкритими доти, доки уся наша медична спільнота не знайде спільного  та обгрунтованого вирішення цих питань.
    Паралельно з Міжнародним Медичним Форумом відбулася VI Міжнародна медична виставка. Експозиційна частина була представлена більш ніж 400 учасниками-компаніями, лідерами ринку охорони здоров`я України та зарубіжжя.
    24 квітня 2017 року та до сьогодні триває Регіональний Науковий Симпозіум в рамках концепції “Єдиного здоров`я”, в якій бере участь завідувач вірусологічної лабораторії Хоронжевська І. С. з презентацією постерів на тему “Молекулярно-генетична характеристика популяції вірусного гепатиту С серед населення Рівненської області” та “Поширення гепатиту С серед населення Рівненської області”.

Лікар-епідеміолог
О. В. ВоробейПодії
18-02-2021
Відповіді на питання щодо обстеження на коронавірусну інфекцію

09-10-2020
Про прийом екстренних повідомлень від ЛПЗ Рівненської області

06-09-2020
Про зміни у режимі роботи з замовниками досліджень на COVID-19

03-08-2020
Для осіб, що перетнули кордон, а також та всім бажаючим здати тест на COVID-19


Швидкі посилання
Центр громадського здоров'я МОЗ України

Міністерство охорони здоров'я України

Облдержадміністрація