Державна установа «РІВНЕНСЬКИЙ ОБЛАСНИЙ ЦЕНТР КОНТРОЛЮ ТА ПРОФІЛАКТИКИ ХВОРОБ МІНІСТЕРСТВА ОХОРОНИ ЗДОРОВ'Я УКРАЇНИ»  

До уваги населення області!

Для більшої зручності мешканців Рівненщини додатково до діючого телефону 63-55-83 встановлений ще один телефон приймальної ДУ “РІВНЕНСЬКИЙ ОЛЦ МОЗ УКРАЇНИ” моб. 068 194 11 92

Про участь у конференції

Відповідно до «Реєстру конгресів, з'їздів, симпозіумів, науково-практичних конференцій, які проводитимуться в Україні у 2017 році», на який розповсюджується Наказ МОЗ України, НАМН України № 450/42 від 07.07.2006 року, 04-05 квітня 2017 року на базі кафедри паразитології та ветеринарно-санітарної експертизи факультету ветеринарної медицини Полтавської державної аграрної академії відбулась II Всеукраїнська науково-практична інтернет-конференція «Вирішення сучасних проблем у ветеринарній медицині».
Робота конференції проводилась на секціях заразної та незаразної патологій.
Секція заразної патології здійснювалась у таких напрямках:
- паразитологія, ентомологія, паразитоценологія;
- гігієна тварин та ветеринарна санітарія;
- ветеринарно-санітарна  експертиза;
- ветеринарна мікробіологія, епізоотологія, інфекційні хвороби та імунологія.
На даному науковому заході були присутні науковці науково-дослідних установ, представники органів державного й місцевого самоврядування, фахівці ветеринарних та медичних спільнот України, які мають відношення до тематики конференції, представлено 52 доповіді.
З першого тематичного напрямку колектив авторів ДУ «Рівненський обласний лабораторний центр Міністерства охорони здоров’я України» Гущук І.В., Сафонов Р.В., Бялковський О.В., Шелевицька Л.В., Гущук В.І., Драб Р.Р. представив результати наукових досліджень за 2001-2016 роки на тему «Моніторинг за природно-вогнищевою ситуацією з опісторхозу у Рівненській області». До 28 квітня 2017 року всі матеріали були виставлені на web-сайті конференції для обговорення і дискусій.
При роботі конференції були висвітлені особливості епізоотичного процесу, який тісно пов’язаний з епідеміологічним, при таких важливих медико-ветеринарних питаннях, як кліщовий енцефаліт, токсокароз, фасціольоз, дикроцеліоз, демодекоз.
При обговоренні резолюції конференції зазначено про необхідність сприяння розвитку та здійсненню прогресивних ідей, розробок, теоретичних положень, можливість створення єдиного інформативного простору, який дасть змогу взаємного обміну сучасними науковими поглядами; а, також, перспективу використання інтелектуальних ресурсів для вирішення і наукових завдань з ветеринарії та медицини, ініціювання впровадження загальнодержавних та регіональних програм та комплексних заходів для подальшого практичного застосування при забезпеченні санітарно-епідеміологічного благополуччя населення.Ентомолог
Руслана ДрабПодії
25-05-2021
Дисбактеріоз кишечнику

21-05-2021
Обережно з колодязною водою.

19-05-2021
Всесвітній день боротьби з гепатитом

17-05-2021
Вивчення циркуляції збудників ГРВІ на Рівненщині


Швидкі посилання
Центр громадського здоров'я МОЗ України

Міністерство охорони здоров'я України

Облдержадміністрація