Державна установа "Рівненський обласний лабораторний центр Міністерства охорони здоров'я України"  
Моніторинг за забрудненням атмосферного повітря в населених пунктах Рівненської області

Лабораторіями ДУ «Рівненський ОЛЦ МОЗ України» здійснюється моніторинг за забрудненням атмосферного повітря в населених пунктах Рівненської області з визначенням середньодобових та максимально разових концентрацій хімічних речовин.
За І півріччя 2018 року установою досліджено 505 проб атмосферного повітря, в 14 (2,8%) виявлено перевищення гранично допустимих концентрацій хімічних речовин (ГДК) переважно за вмістом фенолу, формальдегіду та сірчистого ангідриду. Найбільше відхилень фіксувалось, як і в попередніх роках, у містах Рівне та Костопіль.
Так, з 26 досліджених проб атмосферного повітря у м. Костопіль концентрації формальдегіду перевищували допустимі у 5 пробах від 1,8 до 4,3 разів. В м.Рівне з 55 проб відхилення зафіксовані у 6 пробах; перевищення мали місце за вмістом фенолу, формальдегіду та сірчистого ангідриду від 1,1 до 4,3 разів.
З більш детальною інформацією про виявлені концентрації хімічних речовин під час проведеного моніторингу забруднення атмосферного повітря населених пунктів Рівненської області протягом І півріччя 2018 року можна ознайомитись на малюнках №1 і №2.

 

Лікар з комунальної гігієни                             Лук"янов М. Г.Події
18-03-2020
Дезінфекція громадського транспорту

17-03-2020
Домашній Антисептик. Три способи приготування розчину в домашніх умовах.

17-03-2020
Дезінфекція на підприємствах продовольчої торгівлі

16-03-2020
Рекомендації та застереження з розміщення та догляду за пацієнтом з COVID-19 в домашніх умовах


Швидкі посилання
Центр громадського здоров'я МОЗ України

Міністерство охорони здоров'я України

Облдержадміністрація