Державна установа «РІВНЕНСЬКИЙ ОБЛАСНИЙ ЦЕНТР КОНТРОЛЮ ТА ПРОФІЛАКТИКИ ХВОРОБ МІНІСТЕРСТВА ОХОРОНИ ЗДОРОВ'Я УКРАЇНИ»  

До уваги населення області!

Для більшої зручності мешканців Рівненщини додатково до діючого телефону 63-55-83 встановлений ще один телефон приймальної ДУ “РІВНЕНСЬКИЙ ОЛЦ МОЗ УКРАЇНИ” моб. 068 194 11 92

Наукова-практична конференція

 

Науково-практична конференція з міжнародною участю, присвічена щорічним “Читанням” пам'яті академіка Л.В. Громашевського та приурочена до 25-річчя Національної академії медичних наук України”, яка відбулася в місті Києві, 11-12 жовтня 2018 року в приміщенні ДУ “Іінститут епідеміології та інфекційних хвороб ім. Л.В.Громашевського НАМН України”.

Спеціалісти ДУ “Рівненський ОЛЦ МОЗ України” взяли участь у науково-практичній конференції з міжнародною участю, присвіченої щорічним “Читанням” пам'яті академіка Л.В. Громашевського та приуроченої до 25-річчя Національної академії медичних наук України”, яка відбулася в місті Києві, 11-12 жовтня 2018 року в приміщенні ДУ “Іінститут епідеміології та інфекційних хвороб ім. Л.В.Громашевського НАМН України”.

Учасники конференції мали змогу ознайомитися з актуальними аспектами сучасної інфектології та епідеміології (теоретичними та практичними). В доповідях провідних українських вчених Задорожньої В.І., Сергеєвої Т.А., Шагінян В.Р., Ракща-Слюсарева О.А., Жалко-Титаренко В.П., Виноград Н.О., Міроненко А.П., Чумаченко Т.О., Зайцев І.А., Юрченко О.О., Кузін І.В., Мандигра М.С. та інших було розглянуто широке коло питань інфектології та епідеміології соціально значущих інфекцій, природно-осередкових захворювань, завізних інфекцій, що потребують здійснення заходів із санітарної охорони територій, епідеміологічного нагляду та протиепідемічної роботи з урахуванням територіальних особливостей. В доповідях науковців та практичних лікарів було висвітлено сучасні досягнення, проблеми та перспектииви терапії інфекційних та паразитарних хвороб, антибіотикорезистентність та шляхи її подолання, актуальні питання вакцинопрофілактики та імунотерапії інфекційних хвоороб, клініко-епідеміологічні аспекти інфекцій, пов'язаних з наданням медичної допомоги, проблеми біобезпеки та біозахисту в світі та в Україні; новітні підходи та сучасний стан до діагностики інфекційних хвороб, індикації та ідентифікації збудників інфекційних хвороб людини і тварини та спільних для людей і тварин. Надані резельтати реформування санітарно-епідеміологічної служби Збройних Сил України в Превентивну медицину Збройних Сил України.

У збірнику матеріалів конференції представлені також роботи практичних лікарів епідеміологів, фахівців лабораторних центрів МОЗ України (Волинський, Дніпропетровський, Донецький, Львівський, Одеський, Полтавський, Рівненський, Тернопільський, Черкаський). Приємно, ще раз відзначити, що у час докорінної перебудови санітарно-епідеміологічної служби України, спеціалісти лабораторних центрів перебувають на сторожі інфекційної безпеки держави.

Зав. вірусологічної лабораторії                                                                                                Хоронжевська І.С.

 Події
25-05-2021
Дисбактеріоз кишечнику

21-05-2021
Обережно з колодязною водою.

19-05-2021
Всесвітній день боротьби з гепатитом

17-05-2021
Вивчення циркуляції збудників ГРВІ на Рівненщині


Швидкі посилання
Центр громадського здоров'я МОЗ України

Міністерство охорони здоров'я України

Облдержадміністрація