Державна установа "Рівненський обласний лабораторний центр Міністерства охорони здоров'я України"  

До уваги населення області!

Для більшої зручності мешканців Рівненщини додатково до діючого телефону 63-55-83 встановлений ще один телефон приймальної ДУ “РІВНЕНСЬКИЙ ОЛЦ МОЗ УКРАЇНИ” моб. 068 194 11 92

ЧИМ МЕНША БЛОХА, ТИМ ДУЖЧЕ ВКУСИТЬ

Блохи – маленькі комахи – паразити, які не дивлячись на свій розмір, можуть завдати багато проблем всім, хто проживає в приміщенні, заселеному блохами. Найчастіше переносником цих комах є тварини, які страждають від укусів, однак блохи нападають і на людей.
Як визначити що це блохи? Зверніть увагу на ваші ноги, блохи залишають маленькі сліди укусів, які сильно сверблять.
Для ефективного знищення бліх, необхідно визначити джерело розмноження і шлях потрапляння комах у квартиру.
Ви будете здивовані, наскільки ці крихітні паразити здатні затьмарити життя. Якщо вчасно не скористатися послугами професіоналів і не провести знищення блох, можна забути про комфорт у власному житлі. І така небезпека загрожує не тільки власникам кішок або собак, які можуть стати переносниками блох. Якщо ваша квартира знаходиться на 1 поверсі або ви живете в приватному будинку, комахи можуть перекочувати з підвалу, а на будь-якому іншому поверсі — з квартири сусідів.
Вони будуть стрибати на ноги, кусати всіх членів сім'ї та домашніх вихованців. На жаль, помітити проблему можна тоді, коли паразитів стане досить багато, і ви точно не сплутаєте укуси з комариними. Замовивши дезінсекцію квартири в державній установі «Рівненський обласний лабораторний центр Міністерства охорони здоров’я України» (контактний телефон (0362) 637-039) ви зможете позбутися від цих неприємних «сусідів» раз і назавжди.
Не рекомендуємо проводити самостійну обробку. Щоб ефективно боротися з блохами, потрібно правильно визначити їх тип, гнізда. Ці комахи так швидко розмножуються, що навіть якщо ви потруїли живих особин, зовсім скоро з личинок вилупляться нові. При використанні отрут з магазину у вас не буде можливості обробити всі важкодоступні місця. Це означає, що навіть рухаючи меблі, залишаючи квартиру з домашніми тваринами, вдихаючи небезпечні хімікати або в черговий раз відмиваючи від них кімнати, ви не отримаєте гарантії позбавлення від шкідників.

 

Завідувач відділення дезінфектології                                               К.Г.Смітюх                                                

                                                               Події
04-03-2021
Як позбутися щурів і мишей і яка небезпека чекає на нас якщо з ними вчасно не боротися

03-03-2021
Радіаційний фон у лютому 2021 року на території Рівненської області

18-02-2021
Відповіді на питання щодо обстеження на коронавірусну інфекцію

09-10-2020
Про прийом екстренних повідомлень від ЛПЗ Рівненської області


Швидкі посилання
Центр громадського здоров'я МОЗ України

Міністерство охорони здоров'я України

Облдержадміністрація