Державна установа "Рівненський обласний лабораторний центр Міністерства охорони здоров'я України"  

До уваги населення області!

Для більшої зручності мешканців Рівненщини додатково до діючого телефону 63-55-83 встановлений ще один телефон приймальної ДУ “РІВНЕНСЬКИЙ ОЛЦ МОЗ УКРАЇНИ” моб. 068 194 11 92

В Рівненській області зареєстрований летальний випадок від грипу

Цьогоріч вже третя смерть від цієї недуги. Померла 41-річна жителька Рівненського району. Жінка захворіла 7 березня, за медичною допомогою не зверталась. Через різке погіршення стану родичами 16 березня була викликана карета «швидкої допомоги». Хвору було відразу доставлено у відділення анестезіології та інтенсивної терапії Рівненської ЦРЛ. Всі необхідні реанімаційні заходи виявились неефективними та через дві години перебування в лікарні людина померла. Заключний діагноз: грип А, двобічна негоспітальна пневмонія.
Вірусологічною лабораторією ДУ «Рівненський обласний лабораторний центр МОЗ України» лабораторно було підтверджено діагноз "грип". При дослідженні матеріалу виявили РНК вірусу грипу А. Хвора не була вакцинована проти грипу.
За минулий тиждень на грип та інші гострі респіраторні інфекції захворіло 5040 мешканців Рівненської області (434,6 вип. на 100 тис. нас.), що є практично на рівні попереднього тижня. Серед захворілих 3740 (74%) дітей. Впродовж тижня було госпіталізовано 164 хворих, з них 120 дітей.
Епідемічний поріг не перевищений в жодному районі (місті). Найвища захворюваність спостерігається у Рівненському районі, де захворіло 646 осіб (706,4 вип. на 100 тис. нас.).
Не зважаючи на зниження захворюваності на гострі респіраторні інфекції, грип залишається небезпечною інфекційною хворобою. Щоб уберегти себе від захворювання потрібно пам’ятати прості речі:
одягайтесь по погоді і не переохолоджуйтесь; не забувайте ретельно мити руки; регулярно провітрюйте та робіть вологе прибирання приміщення; бажано повноцінно харчуватись, висипатися, уникати перевтоми, а головне - 
вчасно робіть вакцинацію проти грипу. Це збільшить шанси запобігти як зараженню, так і важким формам хвороби та її ускладненням.

 

Завідувач відділу епідеміологічного нагляду (спостереження) та профілактики інфекційних захворювань        Мороз В. О.Події
18-02-2021
Відповіді на питання щодо обстеження на коронавірусну інфекцію

09-10-2020
Про прийом екстренних повідомлень від ЛПЗ Рівненської області

06-09-2020
Про зміни у режимі роботи з замовниками досліджень на COVID-19

03-08-2020
Для осіб, що перетнули кордон, а також та всім бажаючим здати тест на COVID-19


Швидкі посилання
Центр громадського здоров'я МОЗ України

Міністерство охорони здоров'я України

Облдержадміністрація