Державна установа "Рівненський обласний лабораторний центр Міністерства охорони здоров'я України"  

До уваги населення області!

Для більшої зручності мешканців Рівненщини додатково до діючого телефону 63-55-83 встановлений ще один телефон приймальної ДУ “РІВНЕНСЬКИЙ ОЛЦ МОЗ УКРАЇНИ” моб. 068 194 11 92

Пам’ятка по проведенню дезінфекції для підприємств

      Для проведення дезінфекції використовують дезінфекційні засоби  дозволені в Україні, що забезпечують ефективне знезараження щодо вірусних інфекції :  Бланідас Актив, Бланідас 300, Лізоформін, Медикарін , Хлорантоїн, Гуасепт,  Гігасепт та багато інших хлорвмісних та на основі спиртових сполук засобів.

      Дезінфекція проводиться на підприємствах громадського харчування , підприємствах продовольчої торгівлі,  навчально-виховних та учбових закладах.

     Дезінфекції підлягають приміщення , торгівельне обладнання , сховища для продуктів,  меблі, тара,  інвентар  методом зрошення;  попереднє миття з миючими засобами, а також виробничі приміщення. Також  технологічне обладнання  - лотки, ножі, розробні дошки, ваги тощо.

      Ручки дверні, крани, кнопки, прибиральний інвентар протираємо деззасобами.

      Витрата дезрозчину становить 150-300 мл на 1 кв.м.

      Користуватися згідно інструкції по кожному конкретному деззасобу.

      Після експозиції поверхні, які безпосередньо контактують з харчовими продуктами, двічі протирають серветками, рясно змоченими питною водою. Змивання робочих розчинів з поверхонь, які не контактують з харчовими продуктами (підлога, стіни, двері, стільці тощо) не потрібно.

     Туалети по мірі необхідності і після закінчення роботи підприємства ретельно очищують, промивають та дезінфікують методом зрошення, під час кожного прибирання туалетів протирають окремою серветкою, змоченою в розчині засобу вентелі кранів, ручки дверей, кнопки зливу і інші поверхні, яких торкаются руки людини при відвідуванні туалету.Події
18-02-2021
Відповіді на питання щодо обстеження на коронавірусну інфекцію

09-10-2020
Про прийом екстренних повідомлень від ЛПЗ Рівненської області

06-09-2020
Про зміни у режимі роботи з замовниками досліджень на COVID-19

03-08-2020
Для осіб, що перетнули кордон, а також та всім бажаючим здати тест на COVID-19


Швидкі посилання
Центр громадського здоров'я МОЗ України

Міністерство охорони здоров'я України

Облдержадміністрація