Державна установа "Рівненський обласний лабораторний центр Міністерства охорони здоров'я України"  

До уваги населення області!

Для більшої зручності мешканців Рівненщини додатково до діючого телефону 63-55-83 встановлений ще один телефон приймальної ДУ “РІВНЕНСЬКИЙ ОЛЦ МОЗ УКРАЇНИ” моб. 068 194 11 92

Як позбутися щурів і мишей і яка небезпека чекає на нас якщо з ними вчасно не боротися
На переважній більшості території нашої країни погодно-кліматичні умови наразі дуже сприятливі для розвитку різного роду шкідників, в тому числі гризунів. Не є винятком і територія нашого міста.
Боротьба з гризунами однозначно необхідна. По-перше, щури, миші не тільки поїдають урожай, а засмічують його розносячи наступні інфекції: лептоспіроз, токсокароз, лістеріоз, рикетсіози, токсоплазмоз, туляремію, сказ, висипний і черевний тиф. Гризуни ближче до людини пробираються з настанням холодів і поселяються в льохах, сараях, господарських приміщеннях. По-друге, ці тварини можуть чудово жити за гіпсокартоном (навіть в шарі пінопласту або утеплювача) і в результаті своєї діяльності пошкоджувати не тільки гіпсокартон, утеплювач тощо, але й основні несучі та інженерні конструкції будинку. Людей може турбувати неприємний запах від гризунів, а також постійний нічний шум. Також відомі випадки, коли щури серйозно травмували домашніх тварин і дітей – і це тільки декілька приводів для того, щоб позбутися гризунів.
Щоб знати, як проводиться захист від щурів і мишей, потрібно, насамперед, визначиться, про який саме об’єкт йдеться. За допомогою можна звернутися і до фахівців державної установи «Рівненський обласний лабораторний центр» Міністерства охорони здоров’я України (консультації надаються по телефону). Серед наших пропозицій – безліч дієвих способів, що вирішують проблему навали гризунів.
Дуже важливо правильно підібрати засіб для знищення гризунів. Цей процес є непростим через те, що Їх практично неможливо знищити за один раз. Роботи, які проводяться для знищення щурів, мишей називаються дератизацією. Для того, щоб дератизація була ефективною, вона повинна проводитися не менше двох разів. Тільки за умови, що дератизація проведена якісно і за всіма правилами, вам вдасться повністю позбавитися від цих шкідливих гризунів. Працівники державної установи «Рівненський обласний лабораторний центр Міністерства охорони здоров’я України» професіонали в цій справі та допоможуть вам забути про цих неприємних істот (контактний телефон (0362)637-039).


Події
10-03-2021
Стан захворюваності населення Рівненської області на паразитози

04-03-2021
Як позбутися щурів і мишей і яка небезпека чекає на нас якщо з ними вчасно не боротися

03-03-2021
Радіаційний фон у лютому 2021 року на території Рівненської області

18-02-2021
Відповіді на питання щодо обстеження на коронавірусну інфекцію


Швидкі посилання
Центр громадського здоров'я МОЗ України

Міністерство охорони здоров'я України

Облдержадміністрація