Рівненський центр контролю та профілактики хвороб

Медична лабораторія з атестатом про акредитацію!

22.06.2023
????Медична лабораторія ДУ «РІВНЕНСЬКИЙ ОЦКПХ МОЗ» за рішенням НАЦІОНАЛЬНОГО АГЕНТСТВА З АКРЕДИТАЦІЇ УКРАЇНИ 09 червня 2023 року акредитована відповідно до вимог ДСТУ EN ISO 15189:2015 «Лабораторії медичні. Вимоги до якості та компетентності» (https://sesrivne.gov.ua/assets/images/1(10).jpg)
????Сфера акредитації: бактеріологічні, молекулярно-біологічні, імунохімічні (в т.ч. імуноферментні) гематологічні (внутрішньоклітинні паразити в еритроцитах), хіміко-мікроскопічні дослідження біологічного матеріалу людини та біологічних рідин.
‼ Це перша в Рівненській області установа з медичною лабораторією, яка отримала атестат про акредитацію за Міжнародним стандартом.
❓Що означає отримувати послуги від акредитованої лабораторії?
Для клієнтів, замовників послуг вибір технічно компетентної лабораторії означає мінімізацію ризику отримати неякісну послугу, тому що лабораторія повинна надати точні та надійні результати.
????Завдяки акредитації медична лабораторія підвищує довіру серед потенційних клієнтів. Результати, отримані від акредитованої лабораторії визнаються не тільки на території нашої країни, а і за кордоном.