Рівненський центр контролю та профілактики хвороб

На Рівненщині триває «наздоганяюча» (catch-up) кампанія з вакцинації проти кору, епідемічного паротиту та краснухи серед дитячого населення

12.08.2023
Перше щеплення проти кору вже отримали третина із запланованих дітей. Всього щеплено 1250 дітей, що склало 34,3%. Другу дозу вакцини КПК отримала 681 дитина, що склало 18%.
❗Кір — небезпечне дуже заразне вірусне захворювання, Кір може мати серйозні наслідки, особливо у дітей віком до п’яти років. Серед ускладнень кору — запалення середнього вуха (отит), запалення дихальних шляхів (бронхіт), пневмонія, діарея, енцефаліт. Ця недуга може призвести навіть до смерті.Спеціального лікування від кору нема. Найкращий захист — вакцинація.
❗Вакцина є у всіх щеплювальних пунктах області. Крім того, вакцинацію можна зробити у дитячій точці «Спільно», яка знаходиться в м. Рівне за адресою: вул. Чорновола, 74. Дітям які відвідують дитячу точку «Спільно» у серпні, щоп'ятниці з 10 до 13 год зможуть отримати необхідне щеплення, а ще взяти участь у цікавих вікторинах та іграх із різноманітними подарунками.