Рівненський центр контролю та профілактики хвороб

Набуття нових шоденних звичок, які покращать ваше життя

09.05.2022
❗Якщо у звичному способі життя працювати над поліпшенням характеру, що проявляється набутими звичками, результат цих змін може виявитися дивовижним.
На думку вчених, для довгострокового поліпшення психічного стану та здоров'я потрібні інколи дуже прості дії, а саме:
Якщо не має апетиту не вживати їжу. Не переїдати. Не заїдати стрес, а енергію направляти на любу фізичну активність. Збалансоване харчування, натуральна їжа, чиста вода. Обмежити вживання алкоголю, бо він стимулює апетит. Більше рухатися і менше їсти - це загальна формула для схуднення.
Не працювати в режимі перевантаження. Робити перерви в роботі.
????Відмова від тютюнопаління. Доведено, що тютюнопаління збільшує ризик захворіти та негативно впливає і на сам процес лікування.
????‍♀️Щоденні прогулянки на свіжому повітрі, ходіння на поверхи сходами, фіззарядка, виконання доступних фізичних вправ, посильна фізична праця, заняття спортом. Під час розмов телефоном, реклами по телевізору вставати на ноги та ходити. Використовувати будь-яку можливість змушувати м’язи тіла працювати.
????Сприймати світ і людей такими якими вони є. Енергію направляти на зміну ситуації та на виховання себе і людей. Жити в злагоді з собою. Вчитися радіти життю. Більше сміятися, менше хвилюйтеся. Пам’ятайте, що джерело стресу - не самі події, а наше сприйняття їх. Змініть відношення до їх сприйняття.
????‍????‍????‍????Вміння вирішувати конфлікти в сім’ї - це по суті справи вміння народжувати здорових дітей і правильно їх виховувати. В присутності дитини зберігати повагу, не кричати, не принижувати, не ображати, демонструвати любов і турботу, не перебивати, не сперечатися, а просто викласти свою думку. Не доказувати свою правоту, як абсолютну істину. Вміти знаходити консенсус. Допомогти іншій людині пізнати те, що знаємо ми. Не тримати образу в собі. Вказаних порад потрібно дотримуватися при конфлікті з іншими людьми.
????Здоровий повноцінний сон.
Дотримання режиму дня.
Поступово змінюючи свій характер, свої звички та уклад життя, ви можете без зусиль досягти бажаного.
❗Вибір за вами.