Рівненський центр контролю та профілактики хвороб

Не той врожай, що у полі, а той, що в коморі!

11.02.2022

Українці звикли робити запаси продуктів при найменшому натяку на кризу, інколи цей процес стає найцікавішою подією дня, та водночас – причиною для стресу. Неприємним сюрпризом може стати те, що навіть продукти тривалого зберігання, такі як крупи, зернобобові, борошно, сухофрукти тощо раптом можуть виявитись уражені шкідниками.

 

В Україні виявлено 116 видів комірних шкідників, це метелики, жуки та кліщі, комфортними умовами для їх існування є температура від 20 до 28оС, висока вологість, уникнення сонячних променів і забезпеченість киснем. При таких оптимальних умовах вони досить швидко розмножуються, при цьому не лише псують харчові запаси, але й можуть негативно впливати на здоров’я людини. В заселених такими квартирантами продуктах змінюються органолептичні характеристики, вони набувають неприємного кольору та запаху; забрудненість екскрементами, линочними шкірками членистоногих можуть спричинити подразнення та запалення слизової оболонки шлунково-кишкового тракту, адже вони не перетравлюються організмом людини та містять такі речовини, як склеропротеїди та гуанін, які сприяють розвитку та розмноженню шкідливих мікроорганізмів, що може призвести й до харчових отруєнь. Окрім того, продукти життєдіяльності комах та кліщів, можуть потрапляти до нас й через дихальні шляхи та привести до сенсибілізації та виникнення алергічних захворювань

 

Щоб вберегтися від зустрічі з такими поселенцями необхідно ретельно оглядати продукцію, яку збираєтесь придбати – дорослих особин добре видно неозброєним оком, а ось їх личинки та яйця виявляються складно через мікроскопічні розміри. Обирати потрібно безпечні продукти запасу, які реалізуються в місцях санкціонованої торгівлі, при цьому звертати увагу на зовнішній вид товару,  цілісність пакування, дату виготовлення, кінцевий термін споживання. В домашніх умовах теж необхідно правильно зберігати харчові продукти. Найкраще використовувати скляні банки та полотняні мішечки, забезпечити провітрювання кухні та шафок із припасами, а також вчасно переглядати накопичене та знищувати уражені шкідниками продукти. Ці нехитрі прийоми допоможуть зберегти не тільки ваші запаси, а, й саме головне – здоров’я.

В паразитологічній лабораторії ДУ «Рівненський ОЦКМХ МОЗ» ви можете дослідити харчові продукти на предмет заселення їх членистоногими, що мають медичне значення та отримати консультацію щодо подальших дій у разі їх виявлення (м. Рівне, вул. Котляревського, 3, контактний телефон +38 (067) 548-15-06)

Ентомолог                                                                         Руслана Драб