Рівненський центр контролю та профілактики хвороб

Про участь у тренінгу з питань епіднагляду

19.05.2023
????З 16 по 18 травня 2023 року у м. Львів фахівцями центру громадського здоров’я був проведений тренінг щодо «Удосконалення навичок проведення епідеміологічних розслідувань спалахів інфекційних хвороб» для працівників центрів контролю та профілактики хвороб. У тренінгу взяли участь спеціалісти ДУ «Рівненський ОЦКПХ МОЗ».
✅Під час тренінгу було висвітлено багато проблемних питань, більшість яких стосувались питань розслідування спалахів та оперативного реагування на надзвичайні ситуації. Учасники ознайомилися з основними засадами організації та проведення розслідування спалахів інфекційних хвороб, покращили навички застосування на практиці основних етапів проведення розслідування спалахів інфекційних захворювань та особливостей їх проведення, а також навчилися швидко оцінювати ситуацію, аналізувати та інтерпретувати дані в рамках проведення епідемічних розслідувань, формувати гіпотези.
????Тренінг проходив у вигляді доповідей та презентацій, відбувалися цікаві та змістовні дискусії, відпрацювали навички розслідування спалахів на основі ситуаційних сценаріїв.