Рівненський центр контролю та профілактики хвороб

Що необхідно знати про пластикові вироби

26.05.2022
????Полімери, з яких виготовляють посуд та інші вироби, зазвичай матеріали інертні, нетоксичні. Проте, при неправильному використанні пластикових виробів, присутні в них мономери, технологічні добавки, розчинники, реагенти, а також продукти побічних реакцій та хімічного розпаду, здатні мігрувати в контактуючі середовища, створюючи небезпеку для здоровˊя людини. Тому важливо знати особливості того чи іншого полімеру, щоб без шкоди для здоровˊя користуватися виробами із пластику.
❓Які ж різновиди пластику є найпоширенішими?
✔ Поліетилентерефталат, маркування «1»РЕТ або РЕТF Дозволений для контакту з харчовими продуктами, тільки для одноразового використання. При повторному використанні виділяє фталати. Термін придатності виробів один рік. З даного матеріалу виготовляють одноразові пляшки для води, б/а напоїв, пива, олії, кетчупів, склянки, тарілки, виделки, ложки, ножі, упаковку для сипучих продуктів.
✔Поліетилен низького тиску, високої щільності, маркування «2»HDPE (ПНТ) Призначений тільки для холодних продуктів. Може виділяти формальдегід. Цей матеріал застосовують для виробництва упаковок молока, пляшок, фляг, каністр, кришок, ємностей для косметики.
✔Полівінілхлорид, маркування «3» PVC (ПВХ) Заборонений для контакту з харчовими продуктами. Шкідливий для організму. При контакті з гарячим та жирним виділяє вінілхлорид та фталати. З полівінілхлориду виготовляють труби, трубки, садові меблі, віконні профілі, пляшки для побутової хімії, клейонку.
✔Поліетилен високого тиску, низької щільності, маркування «4» PELD (ПВТ) Дозволений для контакту з харчовими продуктами, але може виділяти формальдегід. Використовують для виготовлення брезенту, пакетів для сміття, харчової плівки та пакетів, бутлів для води, гнучких ємностей.
✔Поліпропілен, маркування «5» PP Дозволений для контакту з харчовими продуктами. Стійкий до температур, але при контакті з алкогольними напоями виділяє формальдегід. Використовують для виготовлення іграшок, одноразового посуду, контейнерів та баночок для харчів.
✔Полістирол, маркування «6» PS Дозволений для контакту з холодними харчовими продуктами. Під дією високих температур виділяє стирол. Використовують для виготовлення лотків, горняток, баночок для молочних продуктів, контейнерів для їжі, виделок, ложок.
✔Інші пластмаси, найчастіше полікарбонат (РС), маркування «7» OTHER або O Полікарбонат при нагріванні може виділяти бісфенол А. Застосовують для виготовлення упаковок для сиру, кави, корму для котів, пляшок для води.
‼Якщо у вас виникли сумніви у якості будь-якого пластикового виробу, можна звернутись у токсикологічну лабораторію дослідження полімерних матеріалів ДУ «Рівненський ОЦКПХ МОЗ»