Рівненський центр контролю та профілактики хвороб

Українці поважають один одного, тому цінують право на бездимне повітря

19.07.2022
Куріння електронних пристроїв для нагрівання тютюну заборонено на рівні із сигаретами, кальянами та е-сигаретами у визначених Законом громадських місцях з 11 липня 2022 року. Також заборонено відведення курилок у громадських приміщеннях усіх форм власності, звільнено від куріння гуртожитки, готелі та вокзали.
❗Чому так важливо дотримуватися цих норм закону?
✅Насамперед тому, що норми бездимного законодавства спрямовані на захист здоров’я українців — як некурців, так і курців.
✅ Здорове майбутнє, відбудова та розвиток України можливі, якщо її громадяни будуть піклуватися про своє та здоров’я людей поруч.
✅Дотримання громадянами законів є фундаментом для України як правової держави й надалі працювати задля здоров’я та добробуту українців.
❗Згідно з опитуванням, проведеним КМІС у травні 2022 року серед дорослих українців, абсолютна більшість респондентів (80%) підтримують заборону куріння тютюнових виробів для електричного нагрівання у громадських місцях, а 86% опитаних підтримують збільшення кількості громадських місць, вільних від диму https://cutt.ly/8KKts7z.
Тому сподіваємось, що курці будуть поважати своїх близьких і дотримуватися норм бездимного законодавства. А люди, які не хочуть дихати тютюновими викидами, – відстоювати своє право на бездимне середовище, яке гарантоване Законом.
❗До речі, такою відповідальністю та взаємною турботою ми і відрізняємося від росіян і цим наближаємо нашу Перемогу.