Рівненський центр контролю та профілактики хвороб

Вакцинація від COVID-19 для дітей від 5 до 11 років

13.01.2023
Вакцина від COVID-19 для дітей віком від 5 до 11 років вже доступна для використання у Рівненській області. Надважливо зробити щеплення дітям з хронічними хворобами, адже саме вони мають вищий ризик тяжкого перебігу хвороби.
Корисна інформація:
☛ В Україні використовують спеціальну вакцину Comirnaty від Pfizer-BioNTech, одна доза якої містить втричі менше активної речовини, ніж вакцина для людей 12+.
☛ Інтервал введення між першою та другою дозою становить мінімум 21 день.
☛ У яких закладах Рівненщини є наявна дитяча вакцина Comirnaty та контакти для довідок/запису найближчого пункту вакцинації від COVID-19 можна знайти тут: https://docs.google.com/.../1BmrnhT.../edit...
 
Під час запису обов’язково уточнюйте наявність спеціальної вакцини Comirnaty для дітей 5-11 років!
☛ З собою потрібно мати Свідоцтво про народження дитини та посвідчення особи одного із батьків або опікуна. Також для дітей віком 5-11 років обов’язковою є заповнена інформована згода батьків або опікунів - форма №063-2/о. Її нададуть в місці проведення вакцинації.
☛ Єдиним постійним протипоказанням до щеплення від COVID-19 конкретною вакциною є важка алергічна реакція на компоненти вакцини чи на першу дозу вакцини.
☛ Якщо температура тіла вище 38ºC – відкладіть щеплення. А от незначні інфекції, наприклад застуда або невисока температура, не є протипоказанням до вакцинації.
ℹ Більше про тимчасові протипоказання до вакцинації від COVID-19 читайте на сайті МОЗ: bit.ly/C19_protypokazy